Канада надасть Україні фінансову допомогу

Kenny2-2zdqu2wolo96bsyt6s17gq

Уряд Канади виділить Україні додаткову фінансову допомогу в розмірі понад 15 млн канадських доларів ($12,1).

Про це заявив канадський міністр оборони Джейсон Кенні, який в ці дні відвідує Україну.

«Понад 15 млн доларів буде спрямовано українському уряду від Канади як підтримка демократії та інституційного будівництва», — йдеться в повідомленні оборонного відомства.

Міністр оборони Канади Джейсон Кенні прибув в Україну з дводенним візитом. Згідно з повідомленням його прес-служби, у міністра заплановані зустрічі з президентом країни Петром Порошенко, прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, міністром оборони Степаном Полтораком і главою МЗС Павлом Клімкіним. Також у програмі візиту зустрічі з патріархом Української православної церкви Київського патріархату Філаретом та представником кримських татар Мустафою Джамілевим.

Однією з тем зустрічі з Порошенком стане поточна ситуація в Україні, у тому числі в її східних регіонах. «У ході зустрічі, зокрема, обговорюватимуться питання відправки на Україну 200 канадських військових інструкторів, які навчатимуть бійців українських збройних сил, а також поставки канадського нелетальної озброєння», — додали в прес-службі.

Наприкінці квітня уряд Канади повідомив, що додатково виділить Україні 14 млн канадських доларів ($11,5 млн) як фінансову допомогу. Як уточнили тоді в МЗС країни, виділені кошти будеь спрямовано на боротьбу з торгівлею людьми, імунізацію населення від поліомієліту та різні програми з захисту прав людини.

Раніше Канада виділила Україні вже близько 400 млн доларів «на стабілізацію економіки і проведення реформ».

Be the first to comment on "Канада надасть Україні фінансову допомогу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**