Канада готова поставляти Україні летальну зброю

censor_news_big3

 

Міністр оборони Канади заявив, що його країна готова поставляти Україні летальну зброю, але не стане діяти без підтримки союзників по НАТО.

Про це він заявив в кулуарах засідання комісії НАТО по Україні.

«Що стосується надання летального зброї, то наш прем’єр-міністр (Стівен Харпер – Глобал Аналітик) заявляє, що всі варіанти на столі, але ми не будемо діяти поодинці. Нам потрібен консенсус з цього питання серед інших країн НАТО, щоб слідувати цим шляхом разом», — сказав він.

Крім того, він заявив, що, крім основної місії з 200 військових інструкторів, яку Канада направить в Україну, будуть створені п’ять маленьких спеціалізованих тренувальних місій, які включатимуть в себе підготовку військової поліції і авіарозвідки, медичну підготовку, а також підготовку зі знешкодження вибухових пристроїв.

Міністр також нагадав, що минулого року Канада надала українським військовим десятки тонн військового обладнання, включаючи окуляри нічного бачення і першокласну зимову амуніцію. Він також заявив, що надалі Канада має намір розглянути питання про надання в подальшому Україна некінетичного обладнання.

Be the first to comment on "Канада готова поставляти Україні летальну зброю"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**