З сьогоднішнього дня Росія ускладнює правила перебування українців в країні

85_main

З 1 серпня Російська Федерація ускладнює правила перебування українців в країні. Відтепер в Росії буде діяти 120-добовий механізм отримання дозволу.

Як йдеться в сюжеті телеканалу «Україна», ті, хто планує залишатися на території Росії більше цього терміну, повинні отримати патент на роботу або дозвіл на проживання.

«Якщо громадянин України після 1 серпня перебуває в тіні, ніяк себе не проявляє, то в даному випадку через 120 діб йому буде закритий в’їзд на три роки», — зазначив глава Федеральної міграційної служби РФ Костянтин Ромодановський.

Разом з тим у ФМС РФ повідомили, що дані обмеження не торкнуться українців, які прибули до Росії з тих областей України, де йдуть бойові дії.

«Вважаємо за доцільне продовжити термін преференцій для громадян, які прибули до Росії з постраждалих від бойових дій територій Донецької та Луганської областей України. Решті громадян України надаємо можливість без виїзду з території Російської Федерації знаходитися ще 90 діб і безперешкодно отримувати дозвільні документи на роботу», — відзначили в російському відомстві.

Be the first to comment on "З сьогоднішнього дня Росія ускладнює правила перебування українців в країні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**