З наступного року українські паспорти почнуть міняти на ID-карти

86_main

Це — одна з умов для отримання Україною безвізового режиму з ЄС.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк анонсував початок переходу з внутрішніх паспортів на ID-карти з наступного року. Про це він заявив на засіданні колегії МВС, коли озвучував завдання прикордонникам і міграційній службі.

Яценюк нагадав, що відповідно до вимог ЄС у питанні становлення безвізового режиму понад 20 прикордонних пунктів пропуску Україна повинна підключити до баз Інтерполу вже до вересня поточного року.

«Ви свої завдання знаєте. Починаючи з того, що у вересні вже повинні бути підключені до бази Інтерполу 20 з гаком базових пунктів пропуску, і закінчуючи як видачею біометричних паспортів, так і переходом на картку громадянина України з наступного року замість паспортів радянського стилю», — сказав він.

«Це реформа безвізового режиму, і ми повинні зробити все, щоб ніхто не показав пальцем на Україну через невиконання якихось технічних моментів», — додав Яценюк.

У свою чергу Президент Петро Порошенко, який також був присутній на колегії, нагадав, що «левова частка всіх цих заходів повинна бути зроблена до вересня», коли в Україну приїде спостережна місія ЄС з питань безвізового режиму.

Be the first to comment on "З наступного року українські паспорти почнуть міняти на ID-карти"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**