Зустріч глав держав у нормандському форматі відбудеться 19 жовтня в Берліні

ФРННа зустрічі в Берліні спонукатимуть Росію виконати безпекову частину Мінських домовленостей

На зустрічі в Берліні спонукатимуть Росію виконати безпекову частину Мінських домовленостей.

Читайте також: «Олланд: якщо Путін ще щось утне, Україна увійде в НАТО»

Зустріч лідерів країн у нормандському форматі відбудеться 19 жовтня в Берліні. Про це була досягнута домовленість під час телефонної розмови президента України Петра Порошенка, президента Франції Франсуа Олланда та Канцлера ФРН Ангели Меркель.

«Співрозмовники домовились провести 19 жовтня у Берліні зустріч глав держав у нормандському форматі для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських домовленостей», — йдеться в повідомленні прес-служби президента України. Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі. Президент України наголосив на важливості спільної позиції України та країн Європейського Союзу напередодні засідання Європейської Ради, яке відбудеться 20-21 жовтня 2016 року в Брюсселі, де буде розглянуто стратегію відносин з Росією.

нормандський формат

Співрозмовники домовились провести 19 жовтня у Берліні зустріч глав держав у нормандському форматі для спонукання Росії виконати безпекову частину Мінських домовленостей

Читайте також: «Ілларіонов: Порошенку потрібно уникати зустрічей в «Нормандському форматі»

Наступного тижня 12 жовтня в адміністрації президента України повідомили, що на саміті лідерів країн нормандської четвірки, яку планувалося провести 19 жовтня, необхідно узгодити дорожню карту виконання Мінських угод. «Україна підтримує ініціативу проведення зустрічі лідерів України, Німеччини, Франції та Росії, на якій можна було б прийняти цей документ. Проведення цього заходу для вирішення так званих політичних компонентів Мінська є неприйнятним», — йшлося в коментарі прес-служби президента. У коментарі наголошувалося, що будь-які політичні рішення можуть прийматися лише після очевидного прогресу в питаннях безпеки.

Читайте також: «Чи потрібен Україні Нормандський формат?»

канцлер

П. Порошенко та А. Меркель

 

Be the first to comment on "Зустріч глав держав у нормандському форматі відбудеться 19 жовтня в Берліні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**