Зростає кількість росіян, які живуть за межею бідності

БідністьБідність

Федеральна служба державної статистики — Росстат повідомила, що біля 21 мільйона росіян живуть за межею бідності.

Читайте також: «У Росії можуть змінити Конституцію, щоб Путін правив довічно»

За попередніми опитуваннями біля 70% росіян не можуть дозволити собі жити на одному рівні від зарплати до зарплати.

Кількість людей, які перебувають у Росії за межею бідності, зросла на півмільйона. Росстат заявила, що такими вважають громадян, чий дохід не перевищує 11000 рублів (4300 гривень).

Крім того, міністр економічного розвитку Максим Орешкін навів тривожну інформацію. Глава Міністерства попередив, що на жителів країни вплине економічна криза, яка може трапитися в Росії у 2022 році.

«Імператор Путін»

«Імператор Путін»

Читайте також: «Washington Post»: Захід заплатить за пасивний підхід до планів Путіна щодо Білорусі»

Міністр додав, що дедалі більше людей і компаній потрапляє в порочне коло, беручи позики для погашення поточної заборгованості, що сприяє розширенню так званої «фінансової бульки». За словами Орекшкіна, цей процес не вдасться зупинити, можна лише зменшити його наслідки.

Тим часом, згідно з останнім опитуванням незалежного центру «Левада-Центру», 54% росіяни хочуть, щоб Путін залишився президентом після 2024 року. Це менше, ніж у 2017 році, коли за це виступали 67% респондентів, але більше, ніж у 2013 році (40%).

38% респондентів заявили, що не хочуть, щоб нинішній керівник пішов на третій термін. Він не зможе цього зробити відповідно до чинної Конституції, яка забороняє займати посаду президента більше двох строків поспіль. Путін був президентом у 2000-2008 роках, на чотири роки уступив місце Дмітрію Медведєву, коли сам став прем’єр-міністром.

Олександр Лукашенко

Олександр Лукашенко

Читайте також: «Міністр оборони Великої Британії має туалетний папір із зображенням Путіна»

У російських ЗМІ наводиться кілька сценаріїв продовження правління Путіна. Один з них — приєднання Білорусі в рамках підписаної у 1999 році угоди «Про створення Державного союзу Білорусі та Росії», на реалізації якої постійно наполягають в Москві. Тоді Путін має стати лідером нової «єдиної держави». Також не виключено, що деякі повноваження президента можуть бути передані главі уряду, і в цьому випадку Путін знову стане прем’єр-міністром.

 

Be the first to comment on "Зростає кількість росіян, які живуть за межею бідності"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**