ЗМІ: Джо Байден має намір висунути свою кандидатуру на пост президента США

763972_20150802112935

Віце-президент США Джо Байден, судячи з усього, незабаром офіційно оголосить про свою участь у президентських виборах, що сильно похитне позиції колишнього держсекретаря США і фаворита передвиборної гонки в Демократичній партії Гілларі Клінтон, повідомляє The New York Times.

Повідомляється, що радники Байдена почали активно спілкуватися з лідерами і великими спонсорами Демократичної партії, які не встигли заявити про свою підтримку на адресу Гілларі Клінтон або висловили сумніви в тому, що Клінтон виправдає їхні сподівання.

В останні місяці преса неодноразово писала про те, що до участі в президентській гонці 72-річного Байдена закликали сини, Гантер і Бо Байден, останній з яких, котрий раніше обіймав посаду генерального прокурора штату Делавер, помер у травні у віці 46 років від раку мозку.

У випадку, якщо віце-президент вирішить боротися за пост глави Білого дому, йому належить наздоганяти суперників-однопартійців: екс-держсекретаря Хілларі Клінтон і сенатора зі штату Вермонт Берні Сандерса.

При цьому недавні новини про те, що Клінтон використовувала робочу пошту для особистого листування, а також майбутнє слухання у справі про теракт в посольстві США в Бенгазі, на думку аналітиків, можуть серйозно похитнути позиції Гілларі Клінтон — у тому випадку, якщо у неї з’явиться такий суперник, як віце-президент.

Недавнє опитування телеканалу FOX News свідчить про те, що за Байдена готові віддати голоси 11% опитаних. У той же час Клінтон набирає 61%, а Сандерс — 15%. Колишній губернатор Меріленду Мартін О’Меллі, який офіційно вступив у боротьбу в травні цього року, отримав всього лише 2%.

Нагадаємо, що Байден вже брав участь у виборах президента як кандидата — в 1988-му і в 2008 роках.

Be the first to comment on "ЗМІ: Джо Байден має намір висунути свою кандидатуру на пост президента США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**