Згідно із статистичними даними, останні 16 років спостерігається бум імміграції до США

Противники міграціїПротивники міграції

Згідно з новими даними, величезний бум законної та незаконної міграції до США протягом останніх 16 років став причиною зростання числа іммігрантів в цій країні до 43 мільйонів осіб.

Читайте також: «Трамп звернувся до Кремля із закликом відносно України»

А якщо до них додати дітей, народжених у США, їхня кількість збільшиться до 60 мільйонів, що робить імміграційну громаду майже однією п’ятою населення країни, відповідно до федеральної статистики, яку наводить Центр імміграційних досліджень (Center for Immigration Studies).

Демонстрація мігрантів

Демонстрація мігрантів

Стівен Камарота, директор Центру та співавтор доповіді на тему міграції, зазначає: «Величезна кількість іммігрантів, які вже є в країні, супроводжується переселенням понад мільйона осіб щороку. Це дуже впливає на американське суспільство, в тому числі на працівників шкіл, інфраструктури, лікарень та на навколишнє середовище. Необхідна серйозна дискусія про те, чи має сенс збереження такого рівня імміграції».

Читайте також: «Сирійські мігранти нелегально прибувають на південь США — LA Times»

Побоювання американців щодо зростання імміграції, особливо нелегальної, допомогли Дональду Трампу виграти президентські вибори і спонукали його адміністрацію боротися з нелегальною міграцією та біженцями.

Стівен Камарота

Стівен Камарота

Be the first to comment on "Згідно із статистичними даними, останні 16 років спостерігається бум імміграції до США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**