Згідно з опитуванням, 46% італійців вважають, що мігранти несуть загрозу

Мігранти в ІталіїМігранти в Італії

46% італійців вважають, що мігранти «несуть загрозу громадському порядку та безпеці людей». Таким став результат опитування, проведеного в середу. Італійські ЗМІ відзначають, що це найвищий показник за останні 10 років.

Читайте також: «У Парижі відбувся саміт з проблем міграції»

Опитування проводилося Інститутом «Демос» на замовлення Фонду «Уніполіс» з Болоньї, який займається суспільними питаннями та безпекою.

Під час дослідження анкет було з’ясовано, що найбільше осіб, які бачать в мігрантах загрозу належать до вікової групи 45-54 роки (49%) та мають початкову освіту (66%).

Найменша частка серед молоді віком від 18 до 29 років (38%) та з вищою освітою (40%).

Мапа Італії

Мапа Італії

Серед осіб, які відчувають загрозу з боку іммігрантів домінують виборці правої Північної Ліги (75%) та інших правих і правоцентристських груп.

Серед електорату лівоцентристської правлячої Демократичної партії цей показник становить 18%.

Читайте також: «В Італії арештовано рахунки і вілли сина Азарова»

Також повідомляється, що від жовтня 2007 року не було настільки багато тих, хто вважає, що мігранти становлять загрозу для громадського порядку та безпеки. Тоді цей показник становив 51%. У наступні роки він впав, досягнувши найнижчого рівня — 26% — у грудні 2012 року. Від того часу він почав систематично зростати. За останні кілька місяців цей показник збільшився на 6%.

Ще одне опитування, про яке повідомляє щоденна газета La Repubblica, свідчить про значне зменшення кількості прихильників надання італійського громадянства народженим в цій країні дітям іммігрантів, які мають право постійного проживання. Якщо у 2014 році за це виступало 80% опитаних, то у вересні минулого року — 52% італійців. А в лютому їх було 70%.

Рим

Рим

Опрацювання  в парламенті Італії законопроекту з цього питання, відомою під назвою ius salt (право землі), відкладається через недостатню підтримку такого рішення.

Читайте також: «Італія погрожує заблокувати прийняття бюджету ЄС через квоти на біженців»

 

Be the first to comment on "Згідно з опитуванням, 46% італійців вважають, що мігранти несуть загрозу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**