Згідно з опитуванням, кожен третій італієць хоче виходу його країни з ЄС

Північ, Центр та Південь ІталіїПівніч, Центр та Південь Італії

Одна третина Італії прагне виходу своєї країни з ЄС та єврозони, згідно з опитуванням, проведеним Лабораторією політичного аналізу Сієнського університету та Інститутом міжнародних відносин. Це показує зміни в оцінці італійцями проблем, що стоять перед їх країною.

Читайте також: «Південна Італія зазнала гіршої економічної кризи, ніж Греція»

Як зазначається, на Апеннінському півострові зростає недовіра до Європейського Союзу та європейської інтеграції. Третина італійців хоче виходу їхньої країни з ЄС, а 36% — з єврозони. Такі заяви роблять в першу чергу виборці антисистемного «Руху п’яти зірок» та інших правих партій.

Крім того, зазначається, що за останні чотири роки, які передували кризі, міграція стала однією з найважливіших проблем серед тих, з якими стикається Італія. У 2013 році серед важливих проблем італійці назвали заохочення експорту та захист національних інтересів за кордоном.

Венеція

Венеція

«В Італії починаються глибокі зміни», — так прокоментував результати опитування віце-президент Інституту міжнародних відносин Етторе Греко. Як він зазначив, серед італійців значно зросло схвалення застосування сили. 34% громадян Італії виступають за відправлення військ до Лівії, щоб відновити контроль над своїми кордонами і припинити приплив мігрантів.

Читайте також: «Українці в Італії»

40% мешканців Італії хочуть, щоб уряд запровадив політику висилки мігрантів, навіть якщо такі дії не одержать схвалення у країнах їхнього походження та транзиту. Менше третини респондентів (29%) вважають, що необхідно рятувати мігрантів на морі та приймати їх в Італії.

Опитування також показує, що протягом останніх чотирьох років не змінилася оцінка міжнародної позиції Італії. Так само, як в 2013 році, 82% людей стверджують, що в міжнародній політиці їхня країна взагалі не береться до уваги або має невелике значення.

Читайте також: «В Італії арештовано рахунки і вілли сина Азарова»

Неаполь

Неаполь

 

Be the first to comment on "Згідно з опитуванням, кожен третій італієць хоче виходу його країни з ЄС"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**