Згідно з опитуванням «Альтернатива для Німеччині» поступається лише партії Меркель

AfDAfD

Права «Альтернатива для Німеччини» (AfD) випередила Соціал-демократичну партію Німеччини (СДПН) і в даний час є другою найбільш популярною партією в країні, згідно з даними опитування, опублікованого у вівторок.

Читайте також: «Альтернатива для Німеччини» подала в суд на Меркель»

Згідно з дослідженням, проведеним INSA, в даний час за AfD мають намір проголосувати 17% респондентів, приблизно на половину процентного пункту більше, ніж у попередньому дослідженні. Стільки ж втратили соціал-демократи, які є партнером по коаліції християнських демократів канцлера Ангели Меркель, і на даний час їх підтримує 17% респондентів. На чолі опитування залишається християнсько-демократичний блок ХДС/ХСС з підтримкою 28,5%.

Демонстрація на підтримку AfD

Демонстрація на підтримку AfD

Після минулорічних парламентських виборів AfD є третьою за величиною силою в парламенті Німеччини і найбільшою опозиційною партією. Reuters зазначає, що збільшення підтримки AfD пов’язане з напруженою ситуацією в місті Хемніц в Саксонії, де в останні дні тривали багатотисячні демонстрацій після вбивства 35-річного німця, а також контрдемонстрації ліваків. Вбивство вчинили сирієць та іракець, яких мали депортувати з Німеччини. Прокуратура повідомила у вівторок, що шукає третього підозрюваного.

Читайте також: «Альтернатива для Німеччини» обіцяє усунути іслам з публічного простору»

Протидія прийому іммігрантів, особливо мусульманських, є головним постулатом заснованої у 2013 році AfD. Під час міграційної кризи влітку і восени 2015 року уряд Ангели Меркель відкрив кордони для іммігрантів з Сирії, Афганістану та інших мусульманських країн, в результаті чого до Німеччини прибуло більше мільйона осіб.

 

 

 

Be the first to comment on "Згідно з опитуванням «Альтернатива для Німеччині» поступається лише партії Меркель"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**