За Одеський припортовий завод пропонують вже 500 млн доларів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Велика приватизація» в Україні в нинішньому році почнеться з торгів акціями Одеського припортового заводу. Фонд державного майна розраховує отримати за весь пакет не менше 500 млн доларів Про це голова ФДМ Ігор Білоус повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві.

Інтернет-видання «Українська правда» наводить слова чиновника про те, що відомство «бачить величезний інтерес до ОПЗ». Перебуваючи 10 червня в Одесі, голова Фонду говорив, що в числі потенційних покупців — не лише українські, а також американські, арабські, норвезькі бізнесмени. Продаваний актив планується представити на інвестиційній конференції у Вашингтоні 13 липня.

Довідка. Одеський припортовий завод був введений в експлуатацію в 1978 році. Спеціалізація — виробництво карбаміду і аміаку, перевантаження на експорт хімічної продукції з країн СНД. Монополіст на українському ринку послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку. У 2005-му підприємство було акціоноване. 100% акцій належало державі. Статутний капітал — 798 млн 544 тис. грн. У 2007 році 0,43% цінних паперів купили на пільгових умовах співробітники ОПЗ.

Be the first to comment on "За Одеський припортовий завод пропонують вже 500 млн доларів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**