За незначне перевищення швидкості фін заплатить штраф в 60 тис. євро

У Фінляндії штраф за перевищення швидкості може бути дуже високимУ Фінляндії штраф за перевищення швидкості може бути дуже високим

Андерс Віклоф, керуючи автомобілем на Аландських островах, перевищив швидкість на 21 км/год. У результаті він отримав штраф на.. 63 тис. євро, — повідомляє RMF 24.

Читайте також: «Фінські ВМС озброюються торпедами в очікуванні збільшення числа російських підводних човнів»

Такий високий штраф не був результатом помилки. Віклоф є найбагатшим жителем Аландських островів — це автономний архіпелаг, що належить Фінляндії. У цій країні водії, які перевищують дозволену швидкість більш ніж на 20 км/год, отримують штраф, сума якого є пропорційною їхнім доходам.

RMF 24

RMF 24

«Радар показав, що мій автомобіль їхав зі швидкістю 71 км/год, — сказав Віклоф кореспонденту місцевої газети «Alandstidningen», власником якої він є. — У моєму випадку штраф становив 63 240 евро, тому що мій щомісячний чистий дохід, як повідомила податкова служба поліції, досягає 416 463 євро».

Читайте також: «Фіни відпрацьовують захист від гібридної атаки»

«Можна, звичайно, сказати, що я не збіднію занадто, але я волів би використати ці гроші на дитячі садки, дитячі будинки та інші благодійні цілі, а так вони потраплять до державного бюджету, а потім невідомо куди», — прокоментував накладений на нього штраф Віклоф. Він також повідомив, що на якийсь час відмовиться від пересування автомобілем та пересяде на гелікоптер. «Їх ще не ловлять на радар», — зауважив він.

Аландські острови

Аландські острови

Be the first to comment on "За незначне перевищення швидкості фін заплатить штраф в 60 тис. євро"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**