Затримано французького в’язня, який втік з тюрми на гелікоптері

Гелікоптер, на якому Редоїн Фаїд втік з ув’язненняГелікоптер, на якому Редоїн Фаїд втік з ув’язнення

Французький гангстер, який в липні здійснив неймовірну втечу з в’язниці, був затриманий поліцією, — заявила Reuters. Три місяці тому 46-річний Редоїн Фаїд залишив тюремне подвір’я на вертольоті.

Читайте також: «Італія вимагає пояснень від Франції через інцидент у міграційному центрі»

Злочинця було затримано в середу в місцевості Крейль на півночі Франції. Інформацію підтвердив міністр внутрішніх справ Франції Жерар Колломб.

На початку липня троє озброєних чоловіків підійшли до воріт французької в’язниці Суд Францилін і почали вимагали звільнення Фаїда. Як виявилося, це було задумано, щоби відвернути увагу охоронців.

У той же час ще одна група нападників висадилась на гелікоптері в одному із подвір’їв в’язниці, яке не було захищене сітками, які могли б перешкоджати посадці.

Озброєні чоловіки забрали Фаїда з кімнати для відвідування, в якій він перебував, і разом з ним відлетіли на борту гелікоптера, який рухався на малій висоті. Ніхто не постраждав, а вся акція тривала лише кілька хвилин.

Франція

Франція

Як повідомляє France 1, охоронці не змогли зупинити зловмисників, оскільки вони не носять зброю всередині в’язниці. Французькі служби негайно розпочали облаву.

Читайте також: «У Франції вирішили змінити молитву «Отче наш»

Гелікоптер, який використовувався під час втечі, був спалений в місцевості, яка розташована на північ від Парижа, приблизно в 60 кілометрах від в’язниці.

Фаїд вважається одним з найнебезпечніших і в той же час найбільш відомих злочинців у Франції. Його надихають образи бандитів з голлівудських фільмів, таких як «Людина зі шрамом» та «Лихоманка». У 90-х роках він здійснив серію злочинів, які часто були задумані та виконувались так, щоб справити враження на публіку. У 1998 році він був арештований і на десять років потрапив до в’язниці.

Після відбуття покарання він заявив, що покінчив з життям гангстера, написав біографію та взяв участь у кількох телевізійних шоу.

Читайте також: «Французький репер викликав обурення своєю піснею «Повішати білих» 

Однак своєї обіцянки дотримувався недовго: в 2011 році він організував пограбування, під час якого загинула поліціянтка. Його було арештовано і посаджено до в’язниці, з якої він втік навесні 2013 року, взявши заручників. За допомогою вибухових речовин він підірвав замки у в’язничних дверях. Фаїда разом з його помічником схопили через шість тижнів.

Be the first to comment on "Затримано французького в’язня, який втік з тюрми на гелікоптері"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**