Заможні американці звертаються до кандидатів на посаду Президента: «Ви повинні збільшити нам податки»

Американські виборціАмериканські виборці

Група багатих американців написала відкритий лист, в якому вони вимагають підвищення податків… для найбагатших. Лист адресований кандидатам на наступних президентських виборах. У ньому немає жодного слова підтримки для якогось кандидата. Його зміст оприлюднив веб-сайт Medium.com.

Читайте також: «Американські сенатори закликають заблокувати Nord Stream 2» 

«Ми звертаємося до всіх кандидатів у Президенти США на виборах 2020 року. Неважливо, чи це демократи, чи республіканці. Ми підтримуємо підвищення податку на добробут (англ. wealth tax). Проте він не повинен шкодити середньому класу або найбіднішим. Ми мусимо узяти ці витрати на себе», — читаємо в листі.

«Америка несе моральну, етичну та економічну відповідальність за підвищення нам податків. Кошти, зібрані таким чином, можуть допомогти у боротьбі з кліматичною кризою, сприяти поліпшенню економічної ситуації, охороні здоров’я та зміцненню свободи нашої демократії. «Збільшення податку було б в інтересах нашої країни», — пишуть автори відкритого листа.

Як ми читаємо далі, «опитування показують, що раціональне підвищення податків для найбагатших підтримує більшість американців, незалежно від того, чи голосують вони за республіканців, демократів або не голосують за жодну з цих партій. Ми сподіваємося, що кандидати в президенти усвідомлюють силу цієї ідеї».

«Ми звертаємося до всіх кандидатів у Президенти США на виборах 2020 року»

«Ми звертаємося до всіх кандидатів у Президенти США на виборах 2020 року»

Читайте також: «Конгрес США може виділити Україні фінансову допомогу на військові потреби» 

Потім автори пояснюють, як буде виглядати податок. «Пропозиція проста: два центи податку накладаються на кожен зароблений долар, при активах понад 50 мільйонів, і ще один — на активи більше одного мільярда. Якщо ваші активи дорівнюють 49,9 мільйонів — ви нічого не платите. За десять років це принесе бідя трьох трильйонів доларів додаткових надходжень для держави. Податок буде накладено лише на 75 тисяч найбагатших американців. 0,1% найбагатших громадян нашої країни мають стільки ж грошей, як 90% найбідніших».

Як пишуть далі найбагатші американці у відкритому листі, податок на добробут зробить суспільство здоровішим і справедливішим, а також зміцнить демократію в країні. «Податок на багатство є патріотичним», — читаємо ми. «Які аргументи є проти? В основному технічні і перебільшені», — пишуть вони, додаючи, що федеральний податок на багатство не може бути неконституційним.

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Читайте також: «Влада США офіційно звинуватила Росію в організації хакерських атак» 

Лист підписали наступні мільйонери і мільярдери: Луїза Боудітч, Роберт Боудітч, Абігейл Дісней, Шон Елдрідж, Стівен Р. Інгліш, Агнес Гунд, Кетрін Гунд, Нік Ханауер, Арнольд Хіатт, Кріс Хьюз, Молі Мангер, Реган Пріцкер, Джастін Розенштейн, Стівен М. Сільберштейн, Ян Т. Сіммонс, Лізель Прітцкер Сіммонс.

Be the first to comment on "Заможні американці звертаються до кандидатів на посаду Президента: «Ви повинні збільшити нам податки»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**