Завдяки політиці Трампа в США меншає кількість нелегальних мігрантів

Томас ГоманТомас Гоман

«Зі вступом на посаду Президента Сполучених Штатів Дональда Трампа кількість випадків незаконного перетину кордону скоротилася на 70%, а арешти осіб, які незаконно перебувають в країні зросли на 40%», — сказав директор Управління з питань імміграції та митного контролю (Immigration and Customs Enforcement, ICE) Томас Гоман.

Читайте також: «РФ і США: дві різні концепції боротьби з наркотиками»

Він додав, що завдяки Президенту, який «розв’язав руки співробітникам правоохоронних органів», стала можливою ідентифікація більшої кількості нелегальних іммігрантів, і тому він має намір направити сотні імміграційних агентів до міст, які перебувають в зоні ризику, щоб вони розпочали арешти злочинців, які незаконно там перебувають.

Гоман, який протягом 30 років працював в різних структурах, котрі займаються питаннями імміграції, сказав в інтерв’ю: «Президента Трампа можна любити або не любити, можна любити введені ним новації або ні, але позитивні результати цих новацій є безперечними. Співробітники ICE та прикордонної охорони схвалюють зміни, запроваджені президентом США. Зараз їх робота стала важливою».

Зменшення числа випадків незаконного перетину кордону дозволяє ICE спрямувати свої ресурси на інші ділянки для ефективнішої роботи, наприклад більше зосередитися на арештах іммігрантів, які працюють без необхідних ліцензій або переховуються від силових структур. Основна увага буде приділена понад 300 містам, які не співпрацюють з ICE та ігнорують заклики цієї служби до ідентифікації злочинців, що проживають в США нелегально, тим самим унеможливлюючи їх арешт, а також початок процедури депортації. Директор ICE назвав таку ситуацію абсурдною і додав: «Америка, в якій я виріс, не захищала людей, які порушують закон».

Immigration and Customs Enforcement

Immigration and Customs Enforcement

Гоман, який почав свою роботу в ICE за часів адміністрації Рональда Рейгана, також оголосив про те, що він одержав згоду на працевлаштування 10 тис. нових працівників.

«Президент розуміє, що необхідно мати реальну, всеосяжну стратегію для забезпечення дотримання національного законодавства, щоб їм (нелегальним іммігрантам, – Глобал Аналітик) тут було некомфортно», — підкреслив він. Серед міст, які не співпрацюють з ICE Гоман назвав Чикаго, Філадельфію, Нью-Йорк і Сан-Франциско.

Читайте також: «Дві тисячі нелегалів намагалися прорватися в тунель під Ла-Маншем»

Томас Гоман, нещодавно виступаючи перед Конгресом, заявив, що на даний час жоден нелегал не має імунітету від депортації, а пріоритетом для ICE є злочинці, дезертири, а також ті, хто загрожує національній безпеці Сполучених Штатів.

Нещодавно Президент США Дональд Трамп заявив в інтерв’ю Fox News, що нелегальні іммігранти з кримінальним минулим «вимітаються» з США внаслідок практичного застосування міграційного законодавства з боку його адміністрації.

«Ми позбулися страшних злочинців, нелегальних іммігрантів, які вчиняли жахливі злочини. Мордували людей, ґвалтували, робили страшні речі. Вони вимітаються зі Сполучених Штатів або потрапляють за грати», — сказав Трамп.

Він вважає, що дії його попередника, президента Барака Обами, дозволили бандами, таким як Mara Salvatrucha (MS-13) поширювати свою діяльність в американських містах.

Затримання нелегалів

Затримання нелегалів

Довідка: MS-13 є одним з найпотужніших і найбільш організованих злочинних угруповань в Сполучених Штатах. Воно складається з різних груп, які базуються на території Сполучених Штатів, зберігаючи при цьому зв’язки зі своїми поплічниками з Сальвадору, Мексики і Гватемали.

Читайте також: «Українці в США»

Депортація нелегальних іммігрантів, застосування чинного закону про імміграцію та ефективна боротьба зі злочинністю були одними з головних гасел президентської кампанії Дональда Трампа. Президент США написав у Twitter, що багато міст дякують йому за рішучі кроки.

Be the first to comment on "Завдяки політиці Трампа в США меншає кількість нелегальних мігрантів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**