Завдано удару по вірменській мафії в Іспанії. Затримано 130 осіб

В Іспанії затримано вірменських мафіозіВ Іспанії затримано вірменських мафіозі

В Іспанії було проведено ефективну поліцейську акцію. Співробітники поліції затримали 130 людей по всій країні, які були пов’язані з вірменською мафією. Звинувачення вже висунуто проти більш ніж 50 членів злочинного угруповання.

Читайте також: «Прем’єр-міністр Іспанії виключив вирішення кризи в Каталонії шляхом посередництва»

Як повідомив представник поліції в Мадриді, в ході операції під кодовою назвою «Kus-Napols» було затримано в цілому 132 осіб, в тому числі головних лідерів вірменської мафії.

«Семеро з них мають татуювання у вигляді зірок і займають найвищі посади в ієрархії злочинної групи», — заявив речник поліції.

В операції, що закінчилася в п’ятницю, взяли участь офіцери національної поліції (Policia Nacional), жандармерії (Guardia Civil), каталонської поліції (Mossos d’Esquadra), антитерористичні служби, а також Інтерпол та Європол.

Понад п’ятдесяти арештованим членам мафії було висунуто, серед іншого, звинувачення в незаконному обороті зброї, наркотиків і контрабанді, а також — в корупції, відмиванні брудних грошей, здирництві та пограбуванні квартир. Кілька затриманих також заслухали додаткові обвинувачення в спробах вбивства та участі в незаконних оборудках.

Мадрид

Мадрид

«Мафія займалася оборотом різних типів предметів. Функціонування її структур опиралося на трьохрівневу ієрархію. Вона змогла проникнути навіть в іспанську державну адміністрацію», — зазначив комісар бригади по боротьбі з організованою злочинністю Маркос Фріас.

Читайте також: «Чи залишиться Іспанія єдиною державою?»

Згідно з даними слідства, вірменська мафія, котра діє в Іспанії, змогла корумпувати не лише деяких чиновників, а й декілька суддів. Ці випадки стосуються міста Леванте.

На думку інспекторів, вірменська група, що діє в Іспанії, була одним з найпотужніших злочинних угруповань в країні, а її ліквідація стала «безпрецедентною подією».

Про існування дуже ієрархізованої мафіозної групи з Вірменії іспанська поліція дізналася незабаром після вбивства двох грузин в січні 2016 року в місцевості Терраса в Каталонії.

Іспанська поліція

Іспанська поліція

Під час розслідування вдалося встановити, що вірменська мафія раніше діяла як частина грузинського злочинного угруповання. У 2012 році злочинці з Вірменії вирішили стати незалежними і захопити частину території, яку раніше контролювали грузини.

Читайте також: «Прем’єр Іспанії: Стримування самостійницьких рухів — це виклик для ЄС»

«З суперництвом цих двох мафій був пов’язаний арешт трьох громадян Вірменії 1 листопада 2017 року. Осіб, у яких було знайдено зброю, було затримано незадовго до виконання вироку проти їхніх конкурентів з іншого угрупування», — повідомило джерело в поліції.

Be the first to comment on "Завдано удару по вірменській мафії в Іспанії. Затримано 130 осіб"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**