Естонія відгородиться від РФ колючою стіною в 2.5 м

1312416t81he27e-640x294

Естонія схвалила проект про посилення свого кордону з допомогою огородження висотою в 2.5 метра з боку Росії. Про це повідомляє видання Postimees з посиланням на департамент поліції та прикордонної охорони Естонії.

Протяжність огорожі становитиме дві третини від загальної довжини естонської кордону. Таким чином, паркан на естоно-російському кордоні складе 108 км. Крім того, його обіцяють додатково підсилити колючим дротом.

У болотистих місцевостях, де також пролягає естонська межа і де зведення паркану неможливе, поставлять прикордонні стовпи. Також охороною стратегічної ділянки на кордоні з Росією займуться безпілотники. Будівництво розпочнуть в 2018 році. За попередніми оцінками вартість проекту складе 71 млн євро.

В Україні реалізується проект «Стіна», що передбачає три лінії охорони державного кордону на сході країни. «Стіну» побудують у три етапи протягом 2015-2018 рр. і це коштуватиме приблизно 4,1 млрд гривень. До виконання робіт залучатимуться виключно українські розробники і компанії, що дозволить зменшити вартість проекту.

Be the first to comment on "Естонія відгородиться від РФ колючою стіною в 2.5 м"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**