Естонська розвідка повідомляє про сім нових полків на російському кордоні

На кордоні ЕстоніїНа кордоні Естонії

У 2019 році Росія, ймовірно, намагатиметься вплинути на вибори до Європейського парламенту, продовжуватиме проводити розвідувальну діяльність проти Заходу і готуватися до збройного конфлікту з НАТО. Про це йдеться в щорічному звіті про загрози, підготовленому Службою зовнішньої розвідки Естонії (Välisluureamet).

Читайте також: «В Естонії стартували масштабні навчання НАТО»

NBC News отримав скорочений виклад 70-сторінкового звіту, який в основному стосується діяльності та цілей російської розвідки.

За даними естонської розвідки, Росія спробує вплинути на результати виборів до Європарламенту — особливо у великих країнах ЄС, таких як Німеччина, Франція та Італія.

«Росія, ймовірно, захоче втрутитися у вибори до Європейського парламенту, щоб забезпечити якомога більше мандатів для проросійських і євроскептичних сил», — пише генеральний директор естонської розвідки Мік Марран.

Таллінн

Таллінн

Крім того, Естонія очікує подальшого посилення кібер-шпигунської діяльності під наглядом ГРУ та ФСБ.

Читайте також: «Вперше за 25 років в Естонії збільшилося населення»

Естонія також звертає увагу на військову діяльність Росії. З доповіді випливає, що в 2018 році Росія розмістила сім нових полків на відстані менше 50 км від західних кордонів країни. Більшість цих полків розташовуються поблизу кордону Росії з Україною і Білоруссю, але один полк зміцнив повітряно-десантну дивізію з Пскова, яка дислокується біля кордону з Естонією.

«Російські збройні сили готуються до можливої ​​війни на дуже широкому фронті», — попереджає естонська розвідка.

У доповіді також зазначається, що в рамках навчань російська армія «постійно практикує дії в реаліях великого воєнного конфлікту з НАТО».

Навчання країн НАТО в Естонії

Навчання країн НАТО в Естонії

Читайте також: «Естонія першою в світі запровадить безплатний міжміський транспорт»

У випадку кризи між НАТО та Росією Москва, ймовірно, наважиться напасти на країни Балтії, але також атакує цілі в Західній Європі.

 

 

Be the first to comment on "Естонська розвідка повідомляє про сім нових полків на російському кордоні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**