Екс-заступник голови СБУ: багато заможних прихильників «ДНР» та «ЛНР» переїхали в Чорногорію

розвідкаВіктор Ягун

Заможні вихідці із окупованих територій на Донбасі виїхали не в Крим, а у Чорногорію.

Читайте також: «Недоторкана суддівська мафія береться за зброю»

Таке в ефірі «5 каналу» у програмі «Інформаційний день» під час обговорення теми «Роль Росії у переворотах в Чорногорії, Придністров’ї, Молдові» заявив заступник голови СБУ (2014-2015) Віктор Ягун.

«На мітингах в Чорногорії з’явилися прапори «ДНР», «ЛНР». Дуже багато там вихідців з Луганської, Донецької області з грошима, які не хочуть підтримувати чомусь те, що вони там (на Сході України – Глобал Аналітик) заварили, бо вони виїхали не в Крим, а виїхали в Чорногорію і там зараз перебувають. Є дуже багато свідчень про те, що вони там грошима обмінюються і інші речі. Ми зі свого боку цю інформацію так само передавали списками, тому що вони користувалися українськими закордонними паспортам», — зазначив Ягун.

серби

Мапа колишньої Югославії

Читайте також: «У Чорногорії провели масове затримання росіян»

Нагадаємо, «російські націоналісти» планували здійснити державний переворот під час виборів у Чорногорії в жовтні. Про це заявив спеціальний державний прокурор країни з питань організованої злочинності Чорногорії Мілівоє Катнич. План, за його словами, включав зокрема вбивство прем’єр-міністра країни Міло Джукановича та приведення до влади проросійської коаліції.

Читайте також: «Росія планувала вбити прем’єр-міністра Чорногорії»

Міло Джуканович

Міло Джуканович

Be the first to comment on "Екс-заступник голови СБУ: багато заможних прихильників «ДНР» та «ЛНР» переїхали в Чорногорію"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**