Експерт пояснив, чому Грузія отримала безвіз раніше України

українціЕС

Грузія йшла до безвізового режиму з ЄС набагато довше, ніж Україна — майже 10 років. Україна ж, скоріше за все, отримає безвіз через півтора-два місяці. Таку думку сайту «24» висловив політичний аналітик Олександр Леонов, додавши, що в Брюсселі іноді розуміють, що не завжди діють правильно і чесно, адже Україна виконала всі умови, тому зараз м’яч на половині поля Європи. Україна фактично вписалася, як кажуть, з точністю до міліметра в рамки по отриманню безвізу. Якби ми хоча б півроку пізніше почали рух в ЄС, скоріше за все, було б набагато більше проблем, — зазначає політолог.

Читайте також: «Безвізовий режим з ЄС переноситься на невизначений час»

політолог

Олександр Леонов

Леонов зауважив, що ще в 2014 році напередодні підписання Угоди про асоціацію з ЄС розігрався цілий дипломатичний трилер. Тоді багато хто з європейських партнерів України виступав проти підписання цієї угоди. Тому, наголошує експерт, це була перемога української дипломатії. Водночас, Леонов вважає, що вибори в ключових країнах ЄС, які відбудуться в цьому році, не стануть на заваді надання Україні безвізового режиму. Його отримання планується ще до виборів. Крім того, є період імплементації результатів виборів, тому це кардинально ніяк не вплине на надання нам безвізового режиму.

Читайте також: «Українці заслужили безвізовий режим з ЄС — глава МЗС Литви»

Нагадаємо, Україна повинна була отримати безвізовий режим з ЄС ще влітку 2016 року. Але в Брюсселі заявили, що цього не станеться, поки не буде розроблений механізм призупинення безвізового режиму. 2 лютого Європарламент проголосував за надання Грузії безвізового режиму.

Читайте також: «Україна та Грузія можуть отримати безвізовий режим з 1 січня»

безвіз

Україна повинна була отримати безвізовий режим з ЄС ще влітку 2016 року

Be the first to comment on "Експерт пояснив, чому Грузія отримала безвіз раніше України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**