Експерти визначили найбільш небезпечні країни світу

Мапа небезпечних країнМапа небезпечних країн

У які країни краще не їздити? Міжнародні експерти SOS створили мапу ризику. Країни були класифіковані за трьома критеріями: доступна медична допомога, національна безпека та безпека дорожнього руху.

Читайте також: «Світовий банк вперше спрогнозував скорочення кількості жебраків у світі»

У частині, присвяченій національній безпеці, вони були класифіковані за п’ятибальною шкалою. Найнижчий рейтинг означав «легку» загрозу, а найвищий — «крайню».

До числа найменш безпечних було віднесено Малі, Сомалі, Південний Судан, Центральноафриканську республіку, Ємен, Ліван, Сирію, Ірак, Афганістан та Україну (Донбас).

Як ми бачимо цей світ

Як ми бачимо цей світ

Експерти пояснюють, що в цих країнах закон або урядовий контроль можуть існувати в незначній мірі або їх взагалі може не бути. Там може дійти до нападів збройних груп на мандрівників, а значна частина країни недоступна для іноземців.

Читайте також: «Опубліковано світовий рейтинг швидкості Інтернету»

До найбезпечніших країн належать північні країни: Гренландія (Данія), Ісландія, Норвегія, Фінляндія і Данія й чотири інші європейські країни: Швейцарія, Люксембург, Словенія та Андорра.

Решта більшості європейських країн отримала «низький ризик». Це такі держави, як Китай, Канада, США, Австралія, Нова Зеландія та Аргентина.

Україна

Україна

Читайте також: «Світовий банк: Кліматичні зміни змусять до міграції 143 млн осіб»

Країни, які потрапили до категорії «дуже високого ризику», що пов’язано з недостатньою доступністю медичної допомоги, це Венесуела, Гаїті, Нігер, Лівія, багато країн Західної Африки, Північна Корея та Афганістан.

 

 

Be the first to comment on "Експерти визначили найбільш небезпечні країни світу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**