Еквадор запроваджує надзвичайний стан через емігрантів з Венесуели

У Венесуелі настала гуманітарна кризаУ Венесуелі настала гуманітарна криза

Влада Еквадору запровадила в середу надзвичайний стан в трьох провінціях, що межують з Колумбією (Карчі, Пічінча та Ель-Оро). Причиною цього є великий приплив іммігрантів із Венесуели, які втікають через територію Колумбії з огляду на економічну кризу в своїй країні.

Читайте також: «У Венесуелі через потужну економічну кризу у місцевих зоопарках одними тваринами годують інших»

Гіперінфляція та дошкульний останні кільканадцять місяців дефіцит продуктів першої необхідності у Венесуелі призвів до масової еміграції з цієї країни. Венесуельці через Колумбію дістаються до Еквадору, Перу та Чилі, де шукають шансів на краще життя.

«Уряд Еквадору запровадив надзвичайний стан через наплив іммігрантів», — повідомляє Міністерство закордонних справ Еквадору.

У Венесуелі через різке падіння курсу місцевої валюти магазини змушені приймати купюри на вагу

У Венесуелі через різке падіння курсу місцевої валюти магазини змушені приймати купюри на вагу

Читайте також: «У Венесуелі гроші приймають на вагу»

Влада Еквадору повідомляє, що зараз щоденно до цієї країни прибуває приблизно 4200 іммігрантів з Венесуели. Проте не вказує, скільки іммігрантів з цієї країни прибувало до Еквадору раніше або чому цей показник нещодавно збільшився.

Метою надзвичайного стану, який набуває чинності в серпні, є прискорення розгортання лікарів та соціальних працівників на кордоні між Колумбією та Венесуелою з метою задоволення потреб іммігрантів. До прикордонних провінцій також буде направлено більше працівників поліції.

Читайте також: «Країна-банкрут Венесуела покладає надії на крипто валюту»

Із заяви уряду Еквадору випливає, що країна може розраховувати на допомогу міжнародних організацій — у тому числі Міжнародної організації з міграції та УВКБ ООН.

Венесуела

Венесуела

Be the first to comment on "Еквадор запроваджує надзвичайний стан через емігрантів з Венесуели"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**