Дослідники з Фінляндії розробили аерозоль, який лікує залежність від комп’ютерних ігор

У Фінляндії розробили аерозоль, який лікує залежність від комп’ютерних ігорУ Фінляндії розробили аерозоль, який лікує залежність від комп’ютерних ігор

Дослідники з Національного інституту здоров’я та добробуту Фінляндії розробили аерозоль, який лікує залежність від комп’ютерних ігор. Перші тестування проводилися в групі, яка налічувала понад 30 осіб, і їхні результати були дуже добрими. Нині триває набір персоналу для другої серії випробувань, — інформує організація на своєму веб-сайті.

Читайте також: «Фіни відпрацьовують захист від гібридної атаки»

Спрей, який діє на організм через ніс, — це не перші ліки для лікування залежності даного типу, над якими працюють фіни. Раніше вони розробляли препарат у вигляді таблетки з таким же ефектом, проте активність в організмі ключових речовин протягом тривалого часу змусила змінити цю концепцію. Спрей діє набагато швидше, завдяки чому він практично відразу ж відбиває бажання включитися в комп’ютерну гру.

Гельсінкі

Гельсінкі

Читайте також: «Російський посол застерігає Фінляндію від вступу до НАТО»

Основним компонентом препарату є налоксон, який блокує вироблення організмом ендорфінів — так званих «гормонів щастя». Налоксон широко застосовується при лікуванні наркоманії, а фінські вчені вважають його одним з найважливіших на даний час терапевтичних засобів.

Крім дослідників з Інституту, у праці над ліками також беруть участь науковці з Університету в Турку. Дані першої серії випробувань показують, що ефект від дії препарату відчувається вже через хвилину після початку прийому. Другий етап досліджень має на меті скоротити цей час і буде проводитися вже в січні.

Читайте також: «У Фінляндії допомога мігрантам вважатиметься злочином»

У 2018 році залежність від комп’ютерних ігор була внесена до списку психологічних захворювань, підготовленому ВООЗ.

мапа Фінляндії

мапа Фінляндії

Be the first to comment on "Дослідники з Фінляндії розробили аерозоль, який лікує залежність від комп’ютерних ігор"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**