Дональд Трамп: «NASA мусить зосередитися на Марсі»

МарсМарс

«NASA не повинно займатися польотами на Місяць — ми це зробили 50 років тому! Вони мусять зосередитися на набагато важливіших речах, таких як Марс», — написав Дональд Трамп у Twitter. Таким чином Президент відійшов від мети, поставленої власною адміністрацією лише кілька місяців тому: відправити людей на Місяць до 2024 року, — читаємо на POLITICO.com.

Читайте також: «Найновіші дослідження свідчать, що на Марсі могло бути життя»

NASA і Національна космічна рада не відповіли на прохання прокоментувати повідомлення Дональда Трампа на Twitter.

У березні віце-президент Майк Пенс, який очолює Національну космічну раду, оголосив, що адміністрація Трампа хоче прискорити нову місію на Місяць на 4 роки і відправити людей на супутник Землі ще в 2024 році.

«Дехто скаже, що це занадто важко, занадто ризиковано, занадто дорого, але те саме говорили ще в 1962 році», — сказав Пенс в Хантсвіллі, на п’ятому засіданні Національної космічної ради. У 1962 році президент Джон Кеннеді виступив з промовою «Ми полетимо на Місяць».

Минулого місяця Трамп оголосив, що його адміністрація потребує додаткових 1,6 мільярда доларів для прискорення місячної місії.

Читайте також: «Неочікуване відкриття: Місяць проходить через атмосферу Землі»

Джим Брайденстайн з NASA сказав, що політ на Місяць є найкращим способом підготуватися до можливої місії на Марс, оскільки це дозволить космонавтам навчитися перебуванню поза Землею.

POLITICO

POLITICO

 

 

 

Be the first to comment on "Дональд Трамп: «NASA мусить зосередитися на Марсі»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**