Дональд Трамп і Хілларі Клінтон представлять свої партії на виборах

640x360x1451236375_0-640x360.jpg.pagespeed.ic.VhEjn7-NR2

index

Вчора, 1 березня, з США пройшов так званий «супервівторок» — первинні вибори, які проводяться в 11 штатах. Їх мета — виявити лідируючих кандидатів від республіканців і демократів.

Результати голосування не стали несподіваними — в лідери вирвалися Хіларі Клінтон і Дональд Трамп. Так, кандидат від Республіканської партії Трамп переміг в 7 штатах з 11 — і ще не всі голоси підраховані. Теду Крузу дістались тільки дві перемоги, Марко Рубіо — лише одна, а Джона Касича і Бена Карсона, судячи з їх результатів, ніхто і не розглядав як справжніх кандидатів на пост президента.

Що стосується демократів, то на рахунку Хілларі Клінтон голосів не менше, ніж у її головного конкурента Трампа — 7 штатів з 11. Решта чотири дісталися Берні Сандерсу, однак отриманих ним голосів виборців все ж виявилося недостатньо для того, щоб представляти Демократичну партію на президентських перегонах.

Партійні збори, під час яких будуть затверджені єдині кандидати від обох партій, і після яких почнеться справжня президентська передвиборча кампанія, відбудуться вже влітку.

Be the first to comment on "Дональд Трамп і Хілларі Клінтон представлять свої партії на виборах"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**