Дональд Трамп: Я не сказав нічого поганого Зеленському

Дональд ТрампДональд Трамп

Президент США Дональд Трамп спростував інформацію про те, що він чинив тиск на Володимира Зеленського у справі розслідування проти сина колишнього віце-президента США Джо Байдена. «Я нічого поганого не сказав», — запевнив він.

Читайте також: «Трамп: Незабаром ми відповімо на дурість Макрона»

Трамп повідомив журналістам, що 25 липня він провів «чудову» телефонну розмову із Зеленським і що він не заперечує проти того, щоб його особистий адвокат Рудольф Джуліані давав свідчення перед Конгресом. Він додав, що Байден «помилився, сказавши, що він ніколи не розмовляв із сином». «Він говорив із сином. Він знову збрехав», — зазначив Трамп. «Я не хочу шкодити Байдену, але він зробив дуже нечесну справу», — наголосив Президент США.

Журнал Wall Street Journal повідомляв, що нібито Трамп під час липневої розмови кілька разів наполягав на необхідності співпраці Зеленського з Джуліані, щоб продовжити розслідування звинувачень, висунутих проти Джо Байдена, і особливо його сина Хантера, який був працевлаштований в українській газовій компанії.

Wall Street Journal

Wall Street Journal

Державний секретар США Майк Помпео підкреслив в інтерв’ю телебаченню ABC, що якщо Байден «поводиться непристойно», «корумпованим способом», то його дії слід переглянути. Він додав, що Трамп не чинив жодного тиску на Зеленського.

Читайте також: «Наприкінці року Україна визначиться зі своїм геостратегічним вибором»

Міністр фінансів Стівен Мнучин заявив, що «немає підстав вважати», що Трамп чинив тиск на когось із світових лідерів.

Якщо повідомлення про тиск відповідають дійсності, то «єдиними ліками може бути імпічмент», — заявив керівник розвідки нижньої палати Конгресу Адам Шіфф.

Байден, якого вважають одним із фаворитів Демократичної партії на висування кандидатури на президентських виборах наступного року, заявив, що Трамп повинен оприлюднити запис розмови.

Майк Помпео

Майк Помпео

Три комітети Палати представників — розвідки, нагляду та реформи, а також закордонних справ розпочали власне розслідування повідомлень про те, що Трамп, Джуліані та, можливо, інші чинять тиск на український уряд, щоб допомогти президентові США у виборчій кампанії.

Читайте також: «Україна являє собою приклад гібридної війни Росії»

У понеділок Зеленський відвідає Сполучені Штати, де зустрінеться з Трампом.

 

Be the first to comment on "Дональд Трамп: Я не сказав нічого поганого Зеленському"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**