Дональд Трамп: Я не пробачу Обамі того, що він зробив з нашою армією

Дональд ТрампДональд Трамп

Президент Дональд Трамп під час ранкової прес-конференції заявив, що він «ніколи не пробачить» своєму попередникові Бараку Обамі «того, що він зробив з американською армією».

Читайте також: «Трамп підписав директиву: Американці збираються знову летіти на Місяць»

Трамп зазначив, що через Обаму США «стали дуже небезпечним» для американців, які живуть у цій країні.

Американський президент висловився на тему свого попередника, відповідаючи на запитання одного з журналістів, яке стосувалося книги дружини Барака Обами — Мішель Обами, яка критично пише про Трампа.

«Так сказала Мішель Обама? Я цього не бачив. Я розумію, що вона написала книжку, їй заплатили багато грошей і вона написала, а вони (видавці – Глобал Аналітик) завжди наполягають на необхідності писати щось контроверсійне», — сказав Трамп.

США

США

Читайте також: «Дональд Трамп збирається покінчити з «правом землі» в США»

«Що ж, я відповім вам ще однією контроверсійністю, — продовжив президент США. — Я ніколи не пробачу йому (Баракові Обамі) того, що він зробив з нашою американською армією, не виділивши для неї достатнього фінансування. Вона опинилася у занепаді. Усе було старе і зношене, і я після свого приходу мусив це виправляти, і зараз я перебуваю в процесі витрачання величезних грошей».

«Тому я ніколи не пробачу йому того, що він зробив з нашою армією, я ніколи не пробачу йому того, що він робив різними іншими способами, про які я розповім вам у майбутньому», — підсумував Трамп.

Читайте також: «Дональд Трамп пообіцяв суворе покарання для розповсюджувачів наркотиків»

«Через те, що він зробив з нашою армією, ця країна стала небезпечною для вас, і вас, і вас», — додав він, показуючи на журналістів, які брали участь у прес-конференції.

 

Be the first to comment on "Дональд Трамп: Я не пробачу Обамі того, що він зробив з нашою армією"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**