Дональд Трамп: Хай Тереза Мей займеться ісламським тероризмом, а не мною

Дональд ТрампДональд Трамп

Президент США Дональд Трамп відповів прем’єр-міністру Великої Британії Терезі Мей на Twitter, щоб вона не зосереджувала на ньому свою увагу, а присвятила її «руйнівному, радикальному ісламському тероризму, який панує у Великій Британії».

Читайте також: «Британія впевнено рухається до Brexit»

«Терезо Мей, не зосереджуйся на мені, зосередься на руйнівному, радикальному ісламському тероризмі, який панує у Великій Британії. Ми добре працюємо!», — написав Трамп на Twitter.

Твіт Трампа був відповіддю на критику Мей стосовно того, що президент США згадав на Twitter три відеоролики, зроблені Джайдою Франсен, яка є заступником голови правої політичної партії Britain First.

Тереза Мей

Тереза Мей

Читайте також: «Нікола Старджен: Мей підштовхує Шотландію до нового референдуму»

У цих відеороликах демонструється антисуспільна поведінка мусульман стосовно осіб, які не належать до однієї з ними віри. У одному з роликів показано розбиття статуї Діви Марії мусульманином, інша демонструє побиття голландського хлопця-інваліда, який ходить на милицях, а у третьому — особи з азіатською зовнішністю викидають з даху підлітка.

Мей також розкритикувала Britain First, заявивши, що ця політична сила намагається «розділити британське суспільство, використовуючи мову ненависті, поширюючи брехню і підсилюючи напругу».

Читайте також: «Що зміниться для України з приходом нового прем’єра Британії?»

Британські острови

Британські острови

Be the first to comment on "Дональд Трамп: Хай Тереза Мей займеться ісламським тероризмом, а не мною"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**