Дональд Трамп каратиме компанії, які залишають США

Дональд ТрампДональд Трамп

Президент Дональд Трамп заявив у інтерв’ю економічному журналу Forbes, що він подасть власний проект Закону про економічний розвиток, який розроблений для боротьби з перенесенням місць праці з території США за кордон.

Читайте також: «Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою»

Нагадуючи, що з моменту його вступу на посаду було ухвалено 50 нових законопроектів, Трамп зазначив: «Я також маю ще один закон — про економічний розвиток, який, на мою думку, буде фантастичним. Закон, про який ніхто не знає. Про який ви дізнаєтеся першими. Зі стимулами для економічного розвитку компаній. Зі стимулами для компаній, щоби вони залишалися тут».

Американський завод

Американський завод

Президент додав, що компанії, які розширюють місця праці в США буде винагороджено, а ті, які переносять їх за кордон — «дуже покарано».

Читайте також: «Трамп звернувся до Кремля із закликом відносно України»

«Це і морковка, і палка. Це стимул залишатися. Але це, ймовірно, сягне далі — якщо ти виїдеш, то принаймні не розраховуй, що зможеш продавати в нашій країні свої товари», — сказав Трамп.

Під час своєї торішньої передвиборної кампанії Трамп заявив, що припинить перенесення місць праці із США і зробить так, що компанії, які раніше залишили Сполучені Штати повернуться туди. Трамп також наголосив на необхідності всебічного реформування податкової системи, щоб високе податкове навантаження не спонукало компанії до перенесення своєї діяльності за кордон.

Be the first to comment on "Дональд Трамп каратиме компанії, які залишають США"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**