Дональд Трамп атакує Демократичну партію

Дональд ТрампДональд Трамп

Президент Дональд Трамп гостро заатакував демократів. «Це марні політики, і їхня політика також марна», — сказав Трамп у своєму виступі на щорічній конференції «Консервативна політична акція» в Оксон-Хіллі, штат Меріленд.

Читайте також: «Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою»

Президент звинуватив політиків Демократичної партії в «радикально» лівих тенденціях. Він попередив, що план демократів щодо боротьби з глобальним потеплінням «повністю знищить американську економіку». «Але я вас від цього захищатиму», — запевнив Трамп учасників конференції в Оксон-Хіллі, підкресливши, що він зробить це, якщо в 2020 році його оберуть президентом на другий термін.

Читайте також: «Трамп: Є ймовірність дуже серйозного конфлікту з КНДР»

Оксон-Хілл

Оксон-Хілл

Дональд Трамп знову запевнив, що не було ніяких таємних контактів між його співробітниками та Кремлем під час президентської виборчої кампанії 2016 року. «Демократи не хочуть цього взяти до уваги. Це хворі люди», — зазначив Дональд Трамп.

Протягом майже двох років спеціальний прокурор Роберт Мюллер розслідував ймовірне втручання Росії в президентські вибори в США у 2016 році та контакти виборчого штаба Трампа з Кремлем. Президент назвав це «полюванням на відьом», яке підтримує Демократична партія.

Читайте також: «Трамп підписав директиву: Американці збираються знову летіти на Місяць»

Виступ Дональда Трампа на конференції в Оксон-Хіллі тривав понад дві години і був одним з його найдовших виступів з початку президентської кампанії 2015 року. Як зазначає агентство AFP, він був значно довшим, ніж промова Трампа під час президентської інавгурації.

Білий дім

Білий дім

Be the first to comment on "Дональд Трамп атакує Демократичну партію"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**