Довіра до Зеленського поступово знижується

КиївКиїв

Рівень довіри населення України до президента Володимира Зеленського менш ніж за місяць знизився на 2% і склав 64%, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Читайте також: «Чого слід очікувати від «слуг народу» або стрибок у незвідане»

В Україні навесні пройшли президентські вибори, в ході яких Зеленський отримав підтримку більш ніж 70% населення. В кінці жовтня соціологічна група «Рейтинг» опублікувала дані аналогічного опитування, в якому Зеленському довіряли 66% жителів країни.

Так, згідно з інформацією, опублікованою у вівторок на сайті «Рейтингу», тільки 25% жителів України «повністю довіряють президенту». Ще 39% опитаних вибрали варіант відповіді «скоріше довіряю», 14% не змогли відповісти. «Скоріше не довіряють» і «повністю не довіряють» 13% і 9% респондентів, відповідно.

95 квартал

95 квартал

«Відносно високий рівень довіри також до Кабінету Міністрів (42%), Верховної Ради (41%), Службі безпеки України (37%). До всіх інших державних інституцій швидше переважає недовіра», — йдеться в тексті опитування.

Також, за даними соціологічної групи, найменше жителі України довіряють судам (довіряють — 15%, не довіряють — 66%) і прокуратурі (довіряють 14%, не довіряють — 70%).

Читайте також: «У Тунісі обрали свого Зеленського»

Опитування проводилося з 22-го по 30 жовтня 2019 року по всій території України, за винятком окупованих територій Донбасу. Опитано 2 тисячі респондентів у формі особистого інтерв’ю (face-to-face). Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Be the first to comment on "Довіра до Зеленського поступово знижується"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**