Дмітрій Медведєв не хоче бути президентом РФ

МедведєвМедведєв

Дмітрій Медведєв не хоче вдруге бути президентом Росії. Про це глава уряду заявив у щорічному інтерв’ю для найбільших російських телевізійних станцій. Він також сказав, що партія «Єдіная Росія», головою якої він є підтримає кандидатуру Владіміра Путіна на президента Росії, якщо той вирішить брати участь у виборах.

Читайте також: «Китай обіцяє не застосовувати силу в суперечці з Філіппінами»

Російський прем’єр-міністр підкреслив, що не має наміру відмовлятися від громадського життя, але «у цьому політичному сезоні не вважає себе кандидатом у президенти». Він також додав, що правляча партія «Єдіная Росія» готова підтримати кандидатуру Владіміра Путіна на президентських виборах наступного року.

Росія та холодна війна

Росія та холодна війна

«Якщо нинішній президент Владімір Путін висуне свою кандидатуру або надасть нам згоду, щоб ми його висунули, то наша партія безумовно підтримає його, бо ми вважаємо, що він є президентом, який досяг успіху у керівництві нашої країни», — сказав Медведєв. Глава уряду РФ не пояснив, яке рішення у цій справі прийме сам Путін, але заявив, що «найближчим часом все буде відомо».

Читайте також: «Медведєв доручив продовжити продуктове ембарго до кінця 2017 року»

Під час інтерв’ю для російських телеканалів Дмітрій Медведєв назвав «смішними» звинувачення Росії у втручанні у виборчі процеси інших держав.

«Усі хакери у світі є агентами Кремля», — спробував пожартувати російський прем’єр-міністр. За словами Медведєва, в сучасному світі, «кожен спостерігає за кожним», тому несерйозно висувати звинувачення лише проти однієї країни.

Читайте також: «Маккейн: Медведєв намагається копіювати свого начальника Путіна»

Альтер-его Путіна

Альтер-его Путіна

Be the first to comment on "Дмітрій Медведєв не хоче бути президентом РФ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**