Джонсон: Росія може стати країною-ізгоєм через агресію в Сирії

міністр закордонних справБорис Джонсон

Глава МЗС Британії Борис Джонсон попередив, що Росія може перетворитися в країну-ізгоя через бомбардування російською авіацією міст в Сирії.

Читайте також: «Британія виступає проти планів створення спільної армії ЄС»

Росія може стати країною-ізгоєм через свої дії в Сирії, в тому числі масові бомбардування житлових кварталів. Про це заявив в інтерв’ю The Sun міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон.

«У світі ставлення до Росії погіршується, і я думаю, люди зараз вважають, що Росія ризикує стати країною-ізгоєм. Якщо вони продовжать так себе поводити, вони позбудуться будь-якої симпатії і захоплення в світі, а я думаю, вони турбуються про це. Врешті решт, якщо стратегія Путіна — це велич і слава Росії, він ризикує побачити, що це все перетворилося на попіл, бо люди дивляться на його дії з презирством», — зазначив глава британського МЗС.

московія

У світі погіршується ставлення до Росії

Джонсон також зазначив, що розуміє бажання Туреччини створити безпольотну зону на півночі Туреччини, але виключає подальше залучення британських військових у війну, оскільки, за його словами, в жодній західній столиці не хочуть жертвувати життями військових на цьому театрі воєнних дій.

Читайте також: «МЗС Італії розкритикувало резолюцію по Криму ради регіону Венето»

Британський міністр зазначив, що Велика Британія розглядає ряд варіантів тиску на Сирію. Журналісти The Sun вважають, що мова йде в тому числі про бойкот британськими чиновниками Чемпіонату світу з футболу в 2018 році, який пройде в Росії.

Раніше повідомлялося, що телефонна розмова державного секретаря США Джона Керрі і міністра закордонних справ Росії Сєргєя Лаврова щодо Сирії не змінила напруженості у відносинах країн.

чиновниця

Марія Захарова

Офіційний представник зовнішньополітичного відомства Росії Марія Захарова відреагувала на заяву Бориса Джонсона, глави МЗС Великої Британії, який сказав, що проти Росії у Заходу тільки одна потужна зброя — сором. Захарова заявила, що росіяни сорому не бояться.

Читайте також: «Колишній мер Лондона порівняв керівництво ЄС з Наполеоном і Гітлером»

Be the first to comment on "Джонсон: Росія може стати країною-ізгоєм через агресію в Сирії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**