Держдепартамент США настійливо радить утриматися від подорожі до п’яти мексиканських штатів

МексикаМексика

Держдепартамент США в опублікованому повідомленні настійливо радить утримуватися від поїздок до п’яти мексиканських штатів, а ще три штати він розмістив у списку «для розгляду перед тим, як прийняти рішення».

Читайте також: «Трамп анонсував перегляд режиму вільної торгівлі з Канадою і Мексикою»

Штати, до яких подорожі дуже небажані — це Тамапуліпас біля кордону США та Сіналоа, Коліма, Мічоакан і Герреро, які розташовані уздовж узбережжя Тихого океану.

У штаті Герреро знаходяться популярні серед іноземних туристів курорти Акапулько та Ікстапа-Зіхуантаньо. Державний департамент США заборонив співробітникам американських федеральних установ та їхнім сім’ям відвідувати ці території.

У кожному з вищезазначених п’яти штатів діють наркокартелі або через них проходять шляхи, якими відбувається незаконне переміщення наркотиків або там незаконно вирощуються галюциногенні рослини. Усі вони отримали четверту категорію, яка вказує на найвищий рівень потенційної загрози, подібно до огорнутих війною Сирії, Йемена та Сомалі.

Мексиканські танці

Мексиканські танці

Читайте також: «Росія хоче вплинути на результати виборів у Мексиці»

Ще 11 штатів одержали третю категорію, тобто ті, хто має намір туди поїхати перед подорожжю повинні зважити усі «за» та «проти».

Мексика в цілому отримала другу категорію, що означає, що американці повинні «виявляти підвищену обережність» під час їх перебування в цій країні через загрозу, яку становить злочинність.

Мексиканський департамент зі справ туризму наголосив у своїй відповіді, що «основні центри міжнародного туризму в Мексиці не мають обмежень на поїздки».

Читайте також: «Дональд Трамп: NAFTA — це найгірша угода в історії»

За даними Associated Press, серед іншого, йдеться про Канкун, Пуерто-Вальярта та Уатулько.

Мексиканські мафіозі

Мексиканські мафіозі

 

 

 

Be the first to comment on "Держдепартамент США настійливо радить утриматися від подорожі до п’яти мексиканських штатів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**