Державний департамент США оголошує тендер на підтримку свободи Інтернету в Україні

Держдепартамент СШАДерждепартамент США

Бюро з питань демократії, прав людини і праці Державного департаменту США опублікувало тендерні вимоги до програм, які сприяють свободі Інтернету в Україні.

Читайте також: «Чому дипломатична криза навколо Катару несприятлива для США?»

Досі не було вказано точний розмір гранту, хоча прес-служба департаменту заявила, що він може коливатися від $500 тис. до $1,18 млн доларів США. Переможець або переможці укладуть контракт від одного до трьох років з американським урядом і отримають грант або угоду про співпрацю. Переможець буде оголошений через три-шість місяців.

Відповідно до умов проекту, «програма повинна мати сильний акцент на досягненні консенсусу серед зацікавлених сторін в Україні щодо свободи слова під час конфлікту, зокрема це вирішення питань самоцензури та перетинання проблем національної безпеки зі свободою слова в Інтернеті».

Інтернет

Інтернет

Читайте також: «США поставлятимуть в Україну летальну зброю»

Державний департамент також заявив, що програма повинна сприяти «взаємодії внутрішніх [українських] чемпіонів свободи Інтернету з міжнародними експертами».

Загалом програма «повинна об єднати експертів з технологій, юристів, представників громадянського суспільства, засобів масової інформації та приватного сектору для обговорення тенденцій, викликів та політики свободи в Інтернеті», — зазначено на веб-сайті Департаменту США.

«Програма повинна стимулювати знання та спроможність цих груп для підтримки міжсекторного співробітництва з питань внутрішньої свободи в Інтернеті та боротьби з регіональними та внутрішніми загрозами свободі слова в Інтернеті», — зазначили у відомстві.

США

США

Читайте також: «Конгрес США може виділити Україні фінансову допомогу на військові потреби»

Програма розроблена як частина Національної кіберстратегії США.

Be the first to comment on "Державний департамент США оголошує тендер на підтримку свободи Інтернету в Україні"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**