Дві третини українців хочуть вступу до НАТО

Прапор НАТОПрапор НАТО

42% українців вважають, що членство України в НАТО є найкращою гарантією національної безпеки. З іншого боку, 67% під час референдуму проголосували б за вступ до структур Північноатлантичного альянсу.

Читайте також: «НАТО відпрацьовує швидке перекидання особового складу на схід»

Результати опитування були оголошені політичним аналітиком Фонду «Демократичні ініціативи» Русланом Кермачем. Він зазначив, що кількість українців, які вважають, що вступ до НАТО є кращим, ніж інші варіантом забезпечення безпеки, від 2012 року збільшилася більш ніж у три рази: з 13% до 42%.

Згідно з опитуванням, 63% українців братимуть участь у референдумі щодо членства в НАТО. З них 67% збираються проголосували за вступ до Альянсу. 28% респондентів дотримуються іншої думки.

Читайте також: «НАТО готове прийняти заявку України на членство – Вершбоу»

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Українці бачать головну роль НАТО у наданні державам-членам захисту у випадку збройного нападу (37%). Серед важливих функцій Пакту респонденти також згадали боротьбу проти міжнародного тероризму (27%).

Майже стільки ж респондентів (25%) вважають, що Сполучені Штати використовують НАТО як інструмент впливу на політичні процеси в Європі та в світі.

Читайте також: «Тіллерсон: Нормалізації відносин НАТО з Росією не відбудеться»

Загальнонаціональне опитування проводилося Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології з 16 серпня по 28 серпня 2018 року. В опитуванні взяв участь 2041 респондент віком від 18 років з усіх регіонів України, окрім окупованих територій — Криму, Донецька та Луганська.

 

1 Comment on "Дві третини українців хочуть вступу до НАТО"

  1. Олександр | 20/09/2018 at 10:38 | Ответить

    67% українців хочуть в НАТО? Результат повальної пропаганди брехливих ліберальних ЗМІ. Українцям правду не кажуть. Україна в НАТО вступити не може. Бо знаходиться в стані війни з Росією. Якщо Україну приймуть в НАТО, то НАТО автоматично втягується в війну з Росією. А вони цього не бажають, вони не бажають воювати за нас. Українці ще не зрозуміли, що вони цікаві Заходу лиш як робоча сила і сировинні ресурси. Україна, як багата і сильна держава Заходу не потрібна. Ми можемо розраховувати лиш на власні сили, шукати союзників серед таких як ми.

Leave a comment

Your email address will not be published.

**