Двоє сербів стверджують, що у Києві їх побили за сербську мову

Сербські найманці на ДонбасіСербські найманці на Донбасі

Як пише сербський інтернет-портал inserbia.info, Філіп Балак, член телевізійної команди футбольного клубу «Партизан», стверджує, що він та його колега були атаковані в Києві після того, як нападники почули, що вони говорять сербською мовою.

Читайте також: «Сербія погрожує застосувати війська для захисту сербів в Косово»

Серби перебували в українській столиці, тому що там відбувався матч Ліги Європи між белградським «Партизаном» та київським «Динамо».

Балак сказав газеті «Вечєрнє новості», що до них підійшла група хуліганів і запитала, чи вони серби, після чого напала на них, перш ніж вони змогли відповісти.

Матч «Партизан» – «Динамо»

Матч «Партизан» – «Динамо»

Читайте також: «Президент Сербії: Ми не хочемо до НАТО»

«Спочатку вони вдарили мого колегу. Потім мене оточила інша група, яка підійшла ззаду. Я одержав від 10 до 15 ударів по голові і впав на землю. Вони стрибали по мені. Я не можу сказати, як довго це все тривало, але ніхто не прийшов нам на допомогу. На жвавій вулиці, за 100 метрів від готелю», — сказав Балак, додавши, що нападники, ймовірно, чекали на них.

«Ми не кричали та не піднімали три пальці, гуляючи по вулиці, — ми поводилися цілком пристойно. Було темно, і вони почули, як ми говоримо сербською мовою. Я не втрачав притомності протягом всього часу, інакше мені б, звичайно, було гірше. Таким чином я спромігся якось захистити себе руками. Я подумав, що вони припинять, якщо я опинюся на землі. Але вони продовжували … Коли я нарешті встав, єдиною думкою в моїй голові було побачити, де був мій колега, його били більша група», — сказав Балак.

Читайте також: «Російська політика стосовно Сербії: м’яка сила та тверді інтереси»

Проросійська демонстрація в Сербії

Проросійська демонстрація в Сербії

Be the first to comment on "Двоє сербів стверджують, що у Києві їх побили за сербську мову"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**