Двом мільйонам мешканців Лондону бракує грошей на їжу

БідністьБідність

Майже двом мільйонам лондонців ледве вистачає грошей на продовольство — згідно з останнім опитуванням, проведеним на замовлення влади британської столиці. У складній ситуації перебувають 400 тисяч дітей до 15 років.

Читайте також: «Велика Британія планує розгорнути армію дронів» 

У дослідженні, проведеному на доручення лондонського мера Садіка Хана, було розглянуло рівень «продовольчої безпеки» жителів столиці Великої Британії. Що стосується дітей, то найгірша ситуація склалася в Східному Лондоні (32% не відчували себе в безпеці), а найкраща — у південно-західній частині міста (9%).

Аналіз показав, що минулого року понад чверть батьків відчувала проблеми з купівлею достатньої кількості їжі. З дорослих лондонців, які стикаються з продовольчою проблемою, 40%  мають африканське та азійське коріння.

Британські острови

Британські острови

Читайте також: «Офіційний Лондон проти референдуму про незалежність Шотландії» 

Найбільш відчутні проблеми з продовольством мали люди, які оформили кредит і взагалі користувалися фінансовою «допомогою» кредитних компаній. Серед осіб, яким бракувало грошей на купівлю продуктів харчування, були одинокі батьками, безробітні та інваліди.

Мер Лондона представив низку ініціатив, які допомагають боротися з високим рівнем бідності та соціальної нерівності. Міська влада гарантує, що вона тісно співпрацює в цьому питанні з профспілками, підприємствами та різними бізнес-організаціями.

Однак, як зазначає Хан, величезна робота у боротьбі з бідністю та нерівністю лежить на уряді. У зв’язку з цим мер закликав майбутнього прем’єр-міністра припинити скорочення соціальних програм, які тривають 9 років, а також щоб «боротьба з бідністю та нерівністю стали пріоритетом».

Лондон

Лондон

Читайте також: «Понад 25% лондонців живуть у бідності» 

«Неприпустимо, щоб мільйони людей не мали грошей на продукти харчування в такому місці, як Лондон, — сказав Садік Хан. — Настав час подивитися, хто ми, як країна, і нарешті сказати: «достатньо». Цей рівень бідності та нерівності не є неминучим. Новий прем’єр-міністр повинен зайнятися цим».

 

 

Be the first to comment on "Двом мільйонам мешканців Лондону бракує грошей на їжу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**