Ньют Гінгріч: Трамп показав, що смертельним ворогам США не варто чекати хорошого ставлення до себе

Ньют ГінгрічНьют Гінгріч

Заборона на в’їзд для мусульман є сигналом для ворогів США.

Читайте також: «Геополітичний виклик ісламського світу»

Запроваджена президентом США Дональдом Трампом заборона на в’їзд в країну для мусульман є сигналом для ворогів Сполучених Штатів.

Про це розповів екс-спікер Палати представників США, один з ідеологів Республіканської партії Ньют Гінгріч.

При цьому американський політик відмовився визнавати всіх мусульман ворогами США. «Я так не говорив. І Трамп теж. Він тільки показав, що нашим смертельним ворогам не варто чекати хорошого ставлення до себе», — заявив Гінгріч.

Мапа

Мапа Франції

Читайте також: «США жорстко відреагували на російські кібератаки»

Він також зазначив, що не існує ніяких конституційних приписів про те, кого з громадян США пускати в країну, а кого — ні. «Скажімо так, це — сигнал. Що ми не забуваємо про тих людей, які вбивають нас. Я раджу почитати перші глави книги «Чорна вдова» Деніела Сілви, який був керівником CNN у Вашингтоні.

«У цих розділах йдеться про напади мусульман у Франції. Чотири тисячі нападів тільки в 2015 році», — підкреслив екс-спікер. Нагадаємо, раніше в Організації Об’єднаних Націй розкритикували міграційну політику Дональда Трампа.

Читайте також: «Мусульманські мігранти здійснили напад на церкву у Франції»

Таліби

Таліби

Be the first to comment on "Ньют Гінгріч: Трамп показав, що смертельним ворогам США не варто чекати хорошого ставлення до себе"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**