Грузія вимагає роз’яснень від ЄС, представник якого привітав «президента» невизнаної Південної Осетії

«Стоп російській окупації!»«Стоп російській окупації!»

Тбілісі зажадав роз’яснень Брюсселя через привітання новообраного «президента» невизнаної Південної Осетії з боку спецпредставника Євросоюзу з питань криз на Південному Кавказі і в Грузії Герберта Залбера.

Читайте також: «Союзники Путіна»

У Грузії заявили, що ЄС мусить замінити Залбера на своєму посту, повідомляє Jam-News.

Європейський дипломат відвідав сепаратистські регіони Грузії Абхазію і Південну Осетію 17 травня. Офіційно він приїхав в невизнані регіони для підготовки переговорів — так званих Женевських дискусій. Однак під час свого приїзду він привітав «президента» Осетії Анатолія Бібілова з перемогою на «виборах».

Осетія

Південна Осетія

Читайте також: «Південноосетинські сепаратисти зібралися приєднуватися до Росії»

З цього питання представник ЄС в Грузії Янош Херман був запрошений до міністерства закордонних справ Грузії. На питання, чому спецпредставник ЄС поїхав у Південну Осетію, Херман відповів, що він озвучив позицію Брюсселя, а «пан Залбер сам дасть пояснення».

Нагадаємо, 9 квітня Міністерство закордонних справ Грузії заявило, що вважає нелегітимними вибори президента і референдум у Південній Осетії.

Крім того, Європейський Союз не визнає механізму, в рамках якого мають відбутися так звані президентські вибори і референдум щодо зміни назви регіону Південна Осетія.

Читайте також: «Президент Грузії порівняв вибори в Південній Осетії з анексією Криму»

Усі постсовєтські сепаратистські анклави — найкращі друзі РФ

Усі постсовєтські сепаратистські анклави — найкращі друзі РФ

 

Be the first to comment on "Грузія вимагає роз’яснень від ЄС, представник якого привітав «президента» невизнаної Південної Осетії"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**