Громадяни РФ в опитуванні щодо ворогів їхньої країни на другому місці вказали Україну

«Левада-Центр»«Левада-Центр»

Росіяни вважають Сполучені Штати головним ворогом своєї країни. Такої думки про Польщу дотримуються лише 8% громадян Російської Федерації. Опитування на цю тему було проведено аналітичним центром Юрія Левади.

Читайте також: «Google знизив позиції кремлівських ЗМІ в своєму рейтингу»

Негативно налаштовані щодо США 68% респондентів. На другому місці 29% росіян вказали Україну. На третьому місці серед ворогів їхньої країни, на думку 14% респондентів, є Європейський Союз. 10% учасників опитування бачать своїми ворогами громадян колишніх союзних республік і 8% — поляків. НАТО, Німеччину та Велику Британію не люблять 6% росіян.

Москва-2042

Москва-2042

Москвичі, яких «Польське радіо» запитало про їх ставлення до Польщі, стверджують, що вони дружать з багатьма поляками, цінують економічні досягнення Польщі, але мають претензії до того, що поляки «занадто часто критикують Росію».

Читайте також: «Орландський стрілок підняв рейтинг Дональду Трампу»

За даними опитування «Левада-Центру», 5% громадян бачать ворогів держави у чиновниках та політиках, а 4% — у Путінові. Лідера опозиції Навального до ворогів зарахувало лише 2% респондентів. У цілому 66% респондентів кажуть, що у Росії є вороги, а 21% дотримуються протилежної думки.

Корінні москвичі

Корінні москвичі

Be the first to comment on "Громадяни РФ в опитуванні щодо ворогів їхньої країни на другому місці вказали Україну"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**