Грицак повідомив, що «Комітет порятунку України» Азарова готував в Рівному провокації

ГрицакВасиль Грицак

10 травня в Рівному готувалася акція, нібито спрямована на боротьбу з «бурштиновою мафією». Організатором був «Комітет порятунку України» екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова, повідомив глава Служби безпеки України Василь Грицак.

Читайте також: «Нацрада перевірить «Радио Вести» через інтерв’ю Азарова»

«Комітет порятунку України» екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова готував в Рівному провокаційну акцію, але українські правоохоронці їй запобігли, сказав глава Служби безпеки України Василь Грицак під час брифінгу 15 травня.

Він зазначив, що 10 травня за вказівкою лідера організації «Наждак» Миколи Дульського зловмисники зробили спробу зібрати масовку для блокування Рівненської облдержадміністрації під гаслами боротьби з «бурштинової мафією». Для цього вони задіяли студентів місцевих ПТУ, сказав Грицак.

«Зокрема, через кур’єра Дульським було передано для організаторів цієї акції $4 тис. Крім цього, за участь в цій акції студенти отримували по 200 грн на людину. Акція була заблокована до початку її фактичного проведення, ми про неї знали. Затримано одного місцевого жителя і двох приїжджих організаторів», — заявив він.

Вор Азаров

Вор Азаров

Читайте також: «В Італії арештовано рахунки і вілли сина Азарова»

За словами Грицака, вони підтвердили, що організатори акції ховаються на території РФ.

«Тобто організатори з Москви, саме Микола Дульський і «Комітет порятунку України», — підкреслив він.

Глава СБУ повідомив, що правоохоронці вилучили плакати «провокаційного змісту та відеозаписи інструктажу учасників акції». За його словами, на плакатах були написи «Рівненська народна республіка» і зображення двоголового орла.

«Комітет порятунку України» очолює екс-прем’єр України Микола Азаров. І сам він, і його організація знаходиться під санкціями США. Це пов’язано з анексією Криму і війною на Донбасі.

Читайте також: «Азарова будемо екстрадувати з Росії, — Горбатюк»

Правоохоронці

Правоохоронці вилучили плакати «провокаційного змісту та відеозаписи інструктажу учасників акції»

 

 

Be the first to comment on "Грицак повідомив, що «Комітет порятунку України» Азарова готував в Рівному провокації"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**