Грецький політик хоче збудувати на кордоні мур і замінувати його

Кір’якос ВелопулосКір’якос Велопулос

Колишній телевізійний журналіст, а нині політик Кір’якос Велопулос під час виборчої кампанії перед виборами до грецького парламенту, запланованими на вихідні, пропонує побудувати мур, який перешкодить іммігрантам діставатися до Греції. Він також пропонує референдум щодо смертної кари для наркоторговців та педофілів.

Читайте також: «Македонія запропонувала вирішити тривалу суперечку з Грецією щодо своєї назви»

Керівник правої партії «Грецьке рішення» хотів би повторити на парламентських виборах успіх виборів до ЄП, під час яких він здобув мандат євродепутата. На виборах до ЄП його партія одержала 4,2% голосів, що забезпечило їй один мандат.

«Хочу бути чесним. Я не вірив, що ми можемо отримати 4,2%, — сказав він в інтерв’ю місяць тому. — Я не навчився брехати, як усі політики, тому що є бізнесменом».

Кір’якос Велопулос вважає, що його країну продали політики і європейські союзники, котрі змусили до проведення політики жорсткої економії у зв’язку з фінансовою кризою. А це призвело до того, що тисячі греків емігрували і сотні тисяч залишилися безробітними.

Опитування дають його партії від 2,5% до 3,5%, що, враховуючи чинне виборче законодавство Греції, може забезпечити йому до 10 місць у парламенті, — пише Reuters.

Парламент Греції

Парламент Греції

Читайте також: «Греція не змогла домовитися з кредиторами»

Велопулос звинувачує своїх політичних суперників у тому, що вони не пропрацювали жодного дня у своєму житті.

Лідер «Грецького рішення» стверджує, що Європа повинна залишатися християнською. Греція має вимагати компенсацію за кожну з культурних цінностей, які зберігаються у музеях за межами Греції. Він також хоче припинити імміграцію.

«По-перше, я побудував би мур на річці Еврос і замінував його — оголосив Велопулос (йдеться про прикордонну річку, яка відокремлює Грецію від європейської частини Туреччини, – Глобал Аналітик). — Мені все одно, що каже Європа. Я захищатиму наші кордони лише з однієї причини, бо відчуваю загрозу з боку Туреччині», — додав він.

Політик також хоче, щоб торговців людьми, педофілів і наркоторговців у Греції карали смертю.

Прапор Греції

Прапор Греції

«Якби я міг відновити смертну кару. Я хотів би провести референдум з цього питання, але мінімальне покарання за ці злочини має бути довічне ув’язнення», — підкреслив він.

Читайте також: «Греція домовилася з кредиторами про допомогу на 85 млрд євро»

Парламентські вибори в Греції відбудуться 7 липня. Дослідження показують, що в результаті виборів владу в країні втратить «Сиріза», яку замінить консервативна «Нова демократія».

Be the first to comment on "Грецький політик хоче збудувати на кордоні мур і замінувати його"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**