Голова Європейської Ради Дональд Туск відвідає Україну

Дональд ТускДональд Туск

 

Голова Європейської Ради Дональд Туск 18-20 лютого перебуватиме в Україні, де візьме участь в урочистій програмі, присвяченій п’ятиріччю Майдану, — повідомило джерело ЄС у ПАП.

Читайте також: «ЄС чинить тиск на східноєвропейські країни в справі мігрантів»

Туск, як зазначило джерело, відвідає Київ і Львів. Чиновник ЄС також повідомив, що голова Європейської Ради планує взяти участь в урочистих заходах у Верховній Раді, а також у Львівському університеті.

«Він також зустрінеться з президентом і прем’єр-міністром України», — сказало джерело.

Читайте також: «Дональд Туск назвав британський план Brexit «чистою ілюзією»

Прапори країн Євросоюзу

Прапори країн Євросоюзу

Протести на Майдані розпочалися 21 листопада 2013 року після рішення уряду прем’єр-міністра Миколи Азарова і президента Віктора Януковича припинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

У ніч на 21 листопада проти цього рішення протестували біля 2000 людей. У неділю 24 листопада у марші підтримки європейської інтеграції через Київ пройшло вже 100 тис. осіб.

Читайте також: «Голова Європейської Ради не бачить майбутнього для проекту переселення біженців»

Протести активізувалися в грудні й тривали у січні-лютому 2014 року. У результаті вуличних боїв між демонстрантами і «Беркутом» загинуло понад 100 протестувальників. Наприкінці лютого Янукович був скинутий, втік з країни і досі ховається в Росії. Наприкінці січня цього року український суд заочно визнав його винним у державній зраді і засудив до 13 років позбавлення волі.

Прапор ЄС

Прапор ЄС

 

Be the first to comment on "Голова Європейської Ради Дональд Туск відвідає Україну"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**