Глави парламентів країн Північної Європи та Балтії прибули до Києва

images

index

В Україну прибули спікери шведського, фінського, норвезького, данської, литовського, латвійського та естонського парламентів, відомих як NB8.
Про це на своїй сторінці у Facebook написала нардеп Ганна Гопко.

«Для України підтримка перевірених друзів вкрай важлива для дотискування Кремля, а також збереження єдності ЄС щодо санкцій за невиконання Путіним своїх зобов’язань», — повідомила вона.

«Протягом наступних трьох днів глави парламентів Швеції, Фінляндії, Норвегії, Данії, Литви, Латвії та Естонії зустрінуться з Президентом, спікером Верховної Ради, прем’єром, громадськістю та керівниками правоохоронних органів. Останнє не випадково, адже саме Швеція, Фінляндія Норвегія, Данія і їх балтійські партнери — Литва, Латвія, Естонія — демонструють високі стандарти правосуддя та верховенства права в Європейському Союзі та готові поділитися досвідом з українськими колегами», — зазначила Гопко.

«Колективний візит спікерів NB8 є проявом підтримки України цими державами на шляху реформ і впевненості в нашій європейській перспективі. Ми вдячні за це нашим північним друзям. Вони підтримували Україну фінансово і політично, приймали наших поранених бійців, готові робити це і надалі», — резюмувала нардеп.

Be the first to comment on "Глави парламентів країн Північної Європи та Балтії прибули до Києва"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**