Глава Міносвіти Нідерландів вказала на «неправильні» іграшки для дітей

У Нідерландах боротимуться з «гендерними стереотипами»У Нідерландах боротимуться з «гендерними стереотипами»

Міністр освіти Нідерландів Інгрід ван Енгельсховен закликала виробників іграшок уважно придивитися до своєї продукції, щоб припинити пропагування галуззю гендерних стереотипів, повідомляє BBC.

Читайте також: «Ліваки запропонували відправляти до концтаборів усіх, незгідних з трансгендером»

Голландський міністр таким чином відреагувала на пакт, укладений французькими виробниками іграшок, які беруть на себе зобов’язання вилучити зі свого асортименту іграшки та ігри, що пропагують гендерні стереотипи. За словами міністра економіки Франції Агнес Паньєр-Рунахер, багато іграшок містять «приховане» повідомлення про стереотипні гендерні ролі.

Ван Енгельсховен також скаржилася, що в рекламних роликах дівчаток часто демонструють на кухні, а хлопчики виконують роботи, які вимагають фізичної сили.

«Дорога, що з нами сталося?»

«Дорога, що з нами сталося?»

У грудні голландська міністр звертала увагу на те, що в рекламі чоловіків зазвичай зображують як годувальників, а жінок — домогосподарок, що справляє вплив на дітей.

Тим часом у Франції міністр Паньєр-Рунахер заявила про підписання «пакту про зрівноваження репрезентації статі в іграшках». «Мета пакту — дозволити дівчаткам та хлопчикам «доступ до світу, в якому вони мають різні можливості» для розвитку.

Читайте також: «Угорські політики закликають бойкотувати Coca-Cola за рекламування гомосексуалізму»

Виробники іграшок оголосили, що докладуть «вимірюваних» зусиль для посилення гендерної нейтральності своїх іграшок.

У свою чергу, персонал магазинів іграшок повинен бути навчений запитувати про інтереси дитини, якій доросла людина хоче придбати іграшку, а не про її стать.

ВВС

ВВС

«Маленька дівчинка може захотіти бути лікарем, а не одягати костюм медсестри. Вона може захотіти бути лицарем, що йде в бій, а не принцесою. Подаруймо їм значно багатший світ, не обмежуймо їх», — заявила міністр в інтерв’ю французькому радіо.

Читайте також: «Британця не взяли у поліцейські, бо він «не гей, не чорношкірий і не інвалід»

Натомість голландський міністр хоче, щоб компанії «ретельно переосмислили» ситуацію щодо гендерно нейтральних іграшок.

Be the first to comment on "Глава Міносвіти Нідерландів вказала на «неправильні» іграшки для дітей"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**