Глава МЗС Естонії висловився проти Nord Stream 2

Свен МіксерСвен Міксер

Міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер закликав розірвати домовленості стосовно німецько-російського газопроводу Nord Stream 2. Свою думку він висловив в понеділок, 2 липня, в інтерв’ю газеті «Die Welt», заявивши, що цей трубопровід є не економічним, а політичним проектом.

Читайте також: «У світі зростає число мільярдерів»

«Це лише важіль, через який Росія буде втручатися в європейську політику», — сказав Міксер, додавши, що в інтересах ЄС зупинити цей проект. Раніше США також підтримали ідею припинення будівництва Nord Stream 2, погрожуючи учасникам проекту санкціями. Європейська комісія стурбована тим, що новий трубопровід може збільшити залежність Європи від російського газу.

Nord Stream 2

Nord Stream 2

Трубопровід, який пройде уздовж дна Балтійського моря паралельно з вже існуючим Nord Stream, з’єднає Росію та Німеччину, обходячи інші європейські країни.

Читайте також: «Відбулася таємна розмова глави німецького МЗС Габрієля з Путіним»

Супротивники Nord Stream 2 стверджують, що, запустивши новий трубопровід, Росія зупинить транзит газу через українську газову мережу, через що Україна втратить мільярди доларів за транзит. Путін запевнив, що постачання газу через Україну продовжуватиметься після введення в експлуатацію Nord Stream 2, якщо це буде «економічно виправданим та доречним для всіх зацікавлених сторін».

«Die Welt»

«Die Welt»

Be the first to comment on "Глава МЗС Естонії висловився проти Nord Stream 2"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**