Генпрокурор США: Не було ніякої змови Трампа з Росією

Вільям БаррВільям Барр

Генеральний прокурор США Вільям Барр представив у четвер деякі подробиці, які стосуються доповіді спеціального прокурора Роберта Мюллера про роль Росії в американських виборах 2016 року. Документ вже був повністю опублікований, але Барр окремо підкреслив, що не існувало змови між штабом Дональда Трампа і Москвою.

Читайте також «Дональд Трамп поділяє думку щодо сумнівної користі загальної вакцинації»

Барр, призначений на посаду Трампом, дав прес-конференцію перед запланованим довгоочікуваним звітом Мюллера.

«Російський уряд намагався втрутитися в наш виборчий процес, але завдяки детальному розслідуванню спеціального прокурора ми тепер знаємо, що російські агенти, які мали такі завдання, не співпрацювали ані з Президентом Трампом, ані з його штабом», — сказав Барр.

Читайте також «Дональд Трамп збирається покінчити з «правом землі» в США»

Дональд Трамп

Дональд Трамп

Генеральний прокурор зазначив, що адвокати Трампа «мали можливість прочитати остаточну версію відредагованої доповіді, перш ніж вона стала публічно доступною». Ця інформація, на думку західних агентств, може викликати лавину критики Трампа з боку демократів у Конгресі.

Мюллер 22 березня представив звіт Барру. Через два дні Барр заявив Конгресу, що розслідування не показало, що співробітники Трампа в 2016 році співпрацювали з Росією, але Мюллер не звільнив Трампа від звинувачень у перешкоджанні діяльності правосуддя. Однак пізніше Барр заявив, що Президент США не втручався в розслідування.

Читайте також «Трамп звернувся до Кремля із закликом відносно України»

О 17:00 годині за українським часом була оприлюдена відредагована версія доповіді Мюллера. Через кілька хвилин Департамент юстиції опублікував документ в Інтернеті.

Be the first to comment on "Генпрокурор США: Не було ніякої змови Трампа з Росією"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**