Генерал НАТО закликав Росію перестати втручатися у європейські вибори

Кертіс М. СкапарроттіКертіс М. Скапарротті

Головнокомандувач Збройними силами НАТО в Європі генерал Кертіс М. Скапарротті заявив у четвер про те, що Росія повинна «перестати втручатися» в європейські вибори.

Читайте також: «Вороги США промацують їх оборону по всій земній кулі»

Ця заява прозвучала на тлі занепокоєння, що Кремль міг сприяти каталонській кризі.

Іспанські ЗМІ звинувачують російські інтернет-видання Russia Today та Sputnik в публікації матеріалів, які дестабілізують ситуацію в Каталонії.

Москва також підозрюється у втручанні у минулорічні президентські вибори в США та британський референдум щодо виходу з Європейського Союзу. С.М. Скапаротті сказав, що він стурбований «злісним впливом Росії» в інших країнах.

НАТО

НАТО

«Ми бачили щось подібне у Сполучених Штатах; ми бачили це в кількох країнах на останніх виборах», — відповів він на питання про втручання Росії в голосування в Каталонії.

Читайте також: «НАТО готове прийняти заявку України на членство – Вершбоу»

«Вона повинна припинити будь-яке втручання в справи інших держав, їх суверенне право обирати свій уряд і визначати, як він працюватиме», — сказав генерал журналістам на зустрічі міністрів оборони країн НАТО в Брюсселі.

«Ми також бачили схожу діяльність в інших країнах. Це роль, яку я називаю дестабілізуючою», — сказав К. Скапарротті.

Міністр оборони США Джеймс Маттіс сказав, що міністри НАТО «детально обговорили поточні зусилля Росії щодо втручання в наші суверенні демократичні процеси».

Морська піхота США

Морська піхота США

Читайте також: «НАТО мусить відповісти на ракетну загрозу для Європи з боку Росії»

Фкйкові повідомлення та підроблені фотографії, які поширюються в Інтернеті, в значній мірі сприяли кризі, яка виникла після каталонського референдуму про незалежність.

Be the first to comment on "Генерал НАТО закликав Росію перестати втручатися у європейські вибори"

Leave a comment

Your email address will not be published.

**